Dnes je: 12/07    
 

Úvodní strana
O firmě
Nabízíme služby
Prodej přísl.
Opravy
inzerce
kontakty

AUTOELEKTRIKA VIMPERK

Provádíme autoelektrikářské opravy u všech značek vozidel.

Dále nabízíme:

Opravy elektroinstalací všech značek automobilů a jejich elektropříslušenství. Opravujeme jak nejsložitější elektroniku nebo třeba jen kabeláž. Naše dlouholeté zkušenosti s elektroopravami všeho druhu nám umožňují provádět opravy velmi kvalitně s uváděním jednotlivých segmentů do originálního stavu. Navrhujeme nejvhodnější postup s přihlédnutím k ekonomickým možnostem zákazníka.


Opravy alternátorů - všech značek a typů, pro všechny druhy vozidel, včetně možnosti zakoupení nových dílů. Opravy provádíme i u jednotlivých segmentů.


Opravy startérů - všech značek a typů, pro všechny druhy vozidel včetně možnosti zakoupení nových startérů, zastoupení Bosch. Opravy provádíme i u jednotlivých segmentů.


Opravy centrálních zamykání a elektrických stahování oken - včetně prodeje, montáže a záručního servisu pro všechny značky automobilů..


Opravy zabezpečovacích zařízení - pro všechny značky automobilů včetně prodeje, montáže a záručního servisu pro všechny značky automobilů..


Opravy klimatizace - včetně čistění a plnění všech druhů a značek. Provádíme i montáže nových agregátů. Mezi nejčastější závady klimatizací v automobilech patří úniky chladícího média z okruhu klimatizace, kdy málokdo ví, že samotní výrobci kalkulují s ročním únikem chladícího média až 25%, protože vyrobit naprosto bezúnikový agregát za podmínek ve kterém běží je takřka nemožné. Proto je třeba klimatizaci podrobit pravidelným kontrolám doplnění i čistění, protože jen tak lze zabránit větší poruše ke které dochází jak vysokým třením, nedostatečným množství chladícího média či olejových a jiných mazacích náplní. Nezanedbatelnou součástí údržy systému klimatizace z hlediska zdravotní nezávadnosti je i nutnost pravidelného čistění

 
 
 
Autofólie

Nabízíme lepení kvalitních značkových autofólií do všech značek automobilů
s vystavením osvědčení ATEST 8SD.
 
LPG

Nově nabízíme montáž LPG do vozidla včetně
revize i oprav.
Více zde!
 
Opravy klimatizace

včetně čistění
a plnění všech druhů
a značek. Provádíme i montáže nových agregátů.


 
 
 
©2012