Dnes je: 12/07    
 

Úvodní strana
O firmě
Nabízíme služby
Prodej přísl.
Opravy
inzerce
kontakty

AUTOELEKTRIKA VIMPERK

Počítačová diagnostika - Provádíme diagnostiku závad všech druhů značek automobilů za zvýhodněné ceny! Používáme počítačovou diagnostikou pro všechny vozy. Tato umožnuje přístup k registrům závad v elektronických řídících jednotkách. Používáním této metody diagnostiky závad často odpadá velmi složité hledání poruch a náklady na opravu jsou tím sníženy.


Prodej autodílů v souvislosti s prováděnými opravami. Možnost objednání autodoplňků všeho druhu včetně veškerého elektropříslušenství k vozidlům, provozních náplní i autokosmetiky.


Klimatizace - čistění a plnění všech druhů a značek včetně montáže nových agregátů. Mezi nejčastější závady klimatizací v automobilech patří úniky chladícího média z okruhu klimatizace, kdy málokdo ví, že samotní výrobci kalkulují s ročním únikem chladícího média až 25%, protože vyrobit naprosto bezúnikový agregát za podmínek ve kterém běží je takřka nemožné. Proto je třeba klimatizaci podrobit pravidelným kontrolám doplnění i čistění, protože jen tak lze zabránit větší poruše ke které dochází jak vysokým třením, nedostatečným množství chladícího média či olejových a jiných mazacích náplní. Nezanedbatelnou součástí údržy systému klimatizace z hlediska zdravotní nezávadnosti je i nutnost pravidelného čistění


Nezávislé topení - Prodej, montáž a záručního servis. Nezávislé teplovzdušné topení slouží k ohřevu vzduchu v prostoru pro osádku i nákladní prostory vozidel motorových vozidel všeho druhu, a to nezávisle na chodu motoru. Přináší řidiči i spolujezdcům nejen zpříjemnění pobytu ve vozidle, kdy není nutno pro vytápění užívat pohonnou jednotku vozidla, ale i možno vytápět třeba prostory pro náklad. Mimo jiné výhody nezávislé topení zajišťuje i třeba výhled z vozidla za jakýchkoliv povětrnostních podmínek (déšť, mráz, sníh) .

Montáž výhřevných těles do motorů pro snadné zimní startování - napojení na el. síť garáže či bytu, nízká spotřeba el. energie.

 
 
 
Autofólie

Nabízíme lepení kvalitních značkových autofólií do všech značek automobilů
s vystavením osvědčení ATEST 8SD.
 
LPG

Nově nabízíme montáž LPG do vozidla včetně
revize i oprav.
Více zde!
 
Opravy klimatizace

včetně čistění
a plnění všech druhů
a značek. Provádíme i montáže nových agregátů.


 
 
 
©2012